Oferta Tenis

28 februarie (miercuri)

Meci Cote

ATP - Acapulco

2:00 Atmane, Terence - Koepfer, Dominik
1 pont
2:00 Safiullin, Roman - Tsitsipas, Stefanos
1 pont
2:00 Tiafoe, Frances - Purcell, Max
1 pont
3:20 Kovacevic, Aleksandar - Thompson, Jordan
2 ponturi
3:20 Mmoh, Michael - Rune, Holger Vitus Nødskov
1 pont
3:20 Ruud, Casper - Eubanks, Christopher
4:40 Pacheco Mendez, Rodrigo - Lajovic, Dusan
5:00 Zverev, Alexander - Altmaier, Daniel
18:00 De Minaur, Alex - Ofner, Sebastian
18:00 Nishioka, Y - Draper, Jack
18:00 Shelton, Ben - Arnaldi, Matteo
1 pont

ATP - Dubai

12:00 Bublik, Alexander - Griekspoor, Tallon
1 pont
12:00 Cazaux, Arthur - Rublev, Andrey
13:20 Lehecka, Jiri - Khachanov, K
14:00 Murray, Andy - Humbert, Ugo
14:40 van de Zandschulp, Botic - Korda, Sebastian
18:20 Hurkacz, Hubert - O'Connell, Christopher

ATP - Santiago

0:00 Garin, Cristian - Barrios Vera, Marcelo Tomas
2:30 Bagnis, Facundo - Darderi, Luciano
19:00 Diaz Acosta, Facundo - Martinez, Pedro

ATP Dublu - Acapulco

3:00 Andreozzi, G/Reyes-Varela, M A - Nys, H/Zielinski, J
4:20 Doumbia, S/Reboul, F - Kecmanovic, M/Safiullin, R
4:40 Tsitsipas, P/Tsitsipas, S  - Cash, J/Galloway, R

ATP Dublu - Dubai

12:00 Gille, S/Vliegen, J - Murray, J/Venus, M

ATP Dublu - Santiago

19:00 Melo, M/Middelkoop, M - Cachin, P/Munar, J
21:20 Darderi, L/Martinez, P - Barrientos, N/Matos, R

Challenger - Kigali

10:00 Majchrzak, Kamil - Paz, Juan Pablo
10:00 Voisin, Emilien - Trungelliti, Marco
11:30 Brown, Preston - Houkes, Max
11:30 Cukierman, Daniel - Kozlov, Stefan
11:30 Pennaforti, Gabriele - Denolly, Corentin
12:50 Ionel, Nicholas David - Iradukunda, Guy Orly

Challenger - Lille

15:20 Rinderknech, Arthur - Riedi, Leandro
19:30 Virtanen, Otto - Otte, Oscar
20:50 Paire, Benoit - Blockx, Alexander

Challenger - New Delhi

7:30 Schoolkate, Tristan - Oliveira, Goncalo
8:50 Vacherot, Valentin - Chak Lam Coleman Wong
10:10 Bonzi, Benjamin - Shimizu, Yuta

Challenger - Tenerife

12:00 Damm, Martin - Misolic, Filip  
12:00 Neumayer, Lukas - Holmgren, August  
12:00 Yunchaokete, Bu - Kovalik, Jozef  

ITF Feminin - Gurugram

6:00 Ostlund, Fanny - Ozeki, Michika  
6:00 Sawant, Madhurima - Yeon Woo Ku  
6:30 Ostlund, Fanny - Yeon Woo Ku  
7:30 Okuwaki, Rinon - Marcinkevica, Diana  
7:30 Stoiber, Ranah Akua - Mansouri, Yasmine  
7:30 Yamazaki, Ikumi - Bhamidipaty, Shrivalli Rashmikaa  
9:00 Adkar, Vaishnavi - Omae, Akiko  
9:00 Jakupovic, Dalila - Vlasselaer, Clara  

ITF Feminin - Helsinki

10:00 Cengiz, Berfu - Hennemann, Caijsa Wilda  
10:00 Dunne, Katy - Todoni, Anca Alexia  
10:00 Grammatikopoulou, Valentini - Barthel, Mona  
10:00 Hruncakova, Viktoria - Klimovicova, Linda  
11:30 Kubka, Martyna - Boskovic, Lea  
17:30 Radanovic, Dejana - Hietaranta, Laura  

ITF Feminin - Ipoh Perak

3:30 I-Hsuan Cho - Xichen Zhao  
3:30 Kikawada, Riko - Ogata, Haine  
3:30 Morisaki, Kanako - Chikaraishi, Yui  
5:00 Arakawa, Haruna - Easwaramurthi, Ashmitha  
5:00 Meiqi Guo - Kobayashi, Honoka  
5:00 Phang Ziyi, Nao - Lazar, Annemarie  
5:00 Yajing Cao - Xu, Jiayu  
5:00 Yuyun Chen - Nepliy, Elina  
6:30 Bougrat, Maelys - Kinoshita, Hayu  
6:30 Kawagishi, Nana - Yi Tsen Cho  
6:30 Matsumura, Hana - Mushika, Mio  
6:30 Nagata, Anri - Arakawa, Natsuho  

ITF Feminin - Macon

13:00 Dartron, Emeline - Serban, Raluca Georgiana  
13:30 Yufei Ren - Naef, Celine  
14:30 Tan, Harmony - Prozorova, Tatiana  
15:00 Albie, Audrey - Avdeeva, Julia  
16:00 Aksu, Ayla - Van Uytvanck, Alison  
18:00 Kudermetova, Polina - Ibragimova, Alevtina  
18:00 Tikhonova, Anastasia - Appleton, Emily  
19:30 Radovanovic, Nina - Papadakis, Lena  

ITF Feminin - Manacor

12:00 Genis Salas, Martina - Iamachkine, Anastasia  
13:30 Duerst, Jenny - Fernandez Rincon, Constanza  
15:00 Djakovic, Mihaela - Carpi, Sofia  

ITF Feminin - Nakhon Si Thammarat

4:00 Osafune, Kanako - Ruamrak, Pawinee  
4:00 Yao, Xinxin - Sawatdee, Watsachol  
4:00 Yujin Kim - Tamhankar, Bela  
5:30 Chenting Zhu - Luikham, Jennifer  
5:30 Chimcham, Yatawee - Imamura, Saki  
5:30 Fang Ying Xun - Zou, Ruirui  
7:00 Ozeki, Ayaka - Jang Gaeul  
7:00 Yanan Hou - Miyata, Moeka  
7:00 Zixuan Zeng - Yizhen Zheng  

ITF Feminin - Traralgon

1:00 Gyeong Seo Lee - Cabrera, Lizette  
1:00 Hon, Priscilla - Mcgiffin, Tenika  
1:00 Kuramochi, Miho - Kovapitukted, Punnin  
2:00 Hayashi, Erina - Aiava, Destanee  
2:30 Kawamura, Mana - Okamura, Kyoka  
2:45 Jia-Jing Lu - Ishii, Sayaka  
4:00 Yexin Ma - Ruhrig, Georgiana  
4:10 Da Silva Fick, Gabriella - Banks, Amarni  
4:10 Parnaby, Alana - Micic, Elena  
4:10 Sato, Naho - Smith, Tina Nadine  
4:15 Barry, Monique - Shimizu, Eri  
5:00 Tararudee, Lanlana - Jones, Emerson  

ITF Masculin - Faro

12:00 Fernandes, Rodrigo - Donski, Alexander  
12:00 Ingildsen, Johannes - Gaubas, Vilius  
12:00 Rodriguez Rodriguez, Johan Alexander - Curras Abasolo, Tomas  
13:30 Dellavedova, Matthew - Ponchet, Matt  
13:30 Turriziani Alvarez, Alejandro - Falcao, Goncalo  
13:30 Vale, Duarte - Faria, Jaime  
15:00 Barton, Hynek - Pereira, Tiago  
15:00 Krutykh, Oleksii - Domingues, Joao  

ITF Masculin - Kish Island

8:30 Bidan, Fadi - Vilicich, Bautista  
8:30 Cavallo, Fernando - Calvano, Giovanni  
8:30 Eqbal, Ishaque - Ivanov, Saveliy  
8:30 Horak, Vitek - Alberti, Filippo  

ITF Masculin - Monastir

10:30 Duhan, Chirag - Carboni, Lorenzo  
12:00 Caniato, Carlo Alberto - Sakellaridis, Dimitris  
12:00 Kudriashov, Igor - Gorokhov, Mikhail  
12:00 Sorger, Sebastian - Stuurman, Roland  
12:00 Wiskandt, Max - Negritu, Christoph  
13:30 Flores, Jesse - Cina, Federico  
13:30 Lobanov, Aleksandr - Deschamps, Thomas  
13:30 Makhlouf, Mohamed Nazim - Simonsson, Fred  
13:30 Pietri, Benjamin - Karol, Milos  
13:30 Shin, Maxim - Gatoto, Allan  

ITF Masculin - Nakhon Si Thammarat

4:00 Jong, Alexander Maarten - Yeongseok Jeong  
4:00 Nithithananont, Natthayut - Dong, Jiayang  
4:00 Trongcharoenchaikul, Wishaya - Steiner, Maik  
5:30 Chanta, Thanapet - Crowther, Corban  
5:30 Linghao Zhang - Jie Cui  
7:00 Kunsuwan, Natthasith - Linang Xiao  
7:00 Vithoontien, Leo - Kimhi, Orel  

ITF Masculin - Traralgon

1:00 Delaney, Jake - Delaney, Jesse  
1:00 Rai, Ajeet - Pearson, Kody  
1:00 Tajima, Naoki - Ochi, Makoto  
2:30 Shiraishi, Hikaru - Jasika, Omar  
2:40 Cook, Ethan - Mott, Blake  
2:40 Jea Moon Lee - Bolt, Alex  
2:40 Moriya, Hiroki - Marinkov, Pavle  
2:40 Seon Yong Han - Bouzige, Moerani  
3:30 Ferguson, Chase - Saville, Luke  

ITF Masculin - Tucuman

0:00 Del Pino, Mateo - Barrena, Alex  

WTA - Austin

2:00 Stearns, Peyton - Schmiedlova, A-K
1 pont
3:30 Collins, Danielle - Gadecki, Olivia

WTA - San Diego

0:30 Fernandez, Leylah Annie - Maria, Tatjana
1:00 Preston, Taylah - Frech, Magdalena
2:30 Vekic, Donna - Hui, Katherine
5:00 Wozniacki, Caroline - Blinkova, Anna
21:00 Boulter, Katie - Haddad Maia, Beatriz  
21:00 Pavlyuchenkova, Anastasia - Xinyu Wang  
21:00 Pegula, Jessica - Niemeier, Jule  

WTA Dublu - Austin

0:15 Wang Yaf/Yuan Yu - Mihalíková, T/Wickmayer, Y
20:00 Joint, M/Zeynalova, S - Lechemia, E/Siskova, A  
22:30 Bronzetti, L/Xiyu Wang - Danilina, A /Shuai Zhang  

WTA Dublu - San Diego

2:45 Xinyu Wang/Yifan Xu - Hozumi, E/Ninomiya, M
3:45 Eikeri, U/Hanyu Guo - Deming, E/Ann Li
20:00 Kolodziejova, M/Piter, K - Hunter, S/Siniakova, K  
20:00 Moratelli, A/Rosatello, C - Marozava, L/Zimmermann, K  
20:00 Vekic, D/Lin Zhu - Melichar, N/Perez, E  

Pe această pagină găsești oferta actuală de pariuri și pontur tenis pentru astăzi, prezentate în ordine cronologică, plasate de tipsteri în competițiile noastre. Lista include cotele pentru meciurile de tenis și include, de asemenea, o indicare specială pentru transmisiile în direct disponibile pentru evenimente. Folosim ofertele a mai multor case de pariuri, astfel poți selecta cotele care ți se potrivesc cel mai bine. Făcând clic pe fila meciurilor, poți explora oferta completă de tenis pentru o anumită zi, grupată pe campionat.

Folosind calendarul, poți naviga printre meciurile anterioare și cele viitoare de fotbal.

Dând clic pe un meci, poți afla mai multe informații despre evenimentul respectiv și poți alege dintr-o varietate de opțiuni de pariuri și pronosticuri tenis.