Oferta Fotbal

28 februarie (miercuri)

Meci Cote
0:00 Saint Martin U20 - Aruba U20 Turnee Internaționale de Tineret - Campionatul CONCACAF U20 1 pont  
1:00 Orlando City - Cavalry FC Cupa Campionilor CONCACAF 1 pont
2:30 RB Bragantino-SP - Rionegro Águilas Doradas Copa Libertadores 1 pont  
2:30 Sporting Cristal - Always Ready Copa Libertadores 1 pont  
14:00 Mezőörs KSE - Vasas Ungaria - Cupa 1 pont  
15:00 Volos NPS - OFI Creta Grecia - Super League 1 pont  
18:00 Kozármisleny - MTK Budapest FC Ungaria - Cupa 1 pont  
19:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Motor Lublin Polonia - I Liga 1 pont  
19:00 Sassuolo - Napoli Italia - Serie A 2 ponturi
20:00 DVSC Debreceni - Ferencváros Ungaria - Cupa 2 ponturi  
21:30 Chelsea - Leeds United Anglia - FA Cup 5 ponturi
21:30 Pisa - Modena Italia - Serie B 1 pont
21:30 Union Saint-Gilloise - Club Brugge Belgia - Beker van Belgie 1 pont
21:30 Venezia - Cittadella Italia - Serie B 1 pont
21:45 Celtic - Dundee FC Scoția - Premiership 1 pont  
21:45 Inter - Atalanta Italia - Serie A 2 ponturi
21:45 Kilmarnock - Rangers FC Scoția - Premiership 1 pont
21:45 Nottingham Forest - Manchester United Anglia - FA Cup 2 ponturi
21:45 Wolves - Brighton Anglia - FA Cup 2 ponturi
22:00 Liverpool - Southampton Anglia - FA Cup 4 ponturi
Meci Cote

Africa de Sud - SA Premier Soccer League

19:30 Cape Town City FC - Supersport United  
19:30 Golden Arrows - Sekhukhune United  

Anglia - FA Cup

21:30 Chelsea - Leeds United
5 ponturi
21:45 Nottingham Forest - Manchester United
2 ponturi
21:45 Wolves - Brighton
2 ponturi
22:00 Liverpool - Southampton
4 ponturi

Anglia - Professional Development League

16:00 Bournemouth U21 - Queens Park Rangers U21  

Arabia Saudită - Divizia 1

15:00 Al Najma (KSA) - Al-Jndal  
15:15 Ohod Madinah - Al-Baten  
17:20 Hajer Club - Al Orubah (KSA)  

Argentina - Primera B Nacional

2:10 CA Atlanta - Aldosivi  

Argentina - Reserves Leagues

0:00 Belgrano Reserves - Instituto AC Córdoba Reserves  
2:00 Boca Juniors Reserves - Independiente Reserves  
14:00 CA Acassuso Reserves - CSD Liniers Reserves  
14:00 Club Villa Dalmine Reserves - CA Los Andes Reserves  
14:00 San Martín Burzaco Reserves - Argentino de Merlo Reserves
 
22:00 Atletico Colegiales Reserves - CA Villa San Carlos Rezerve  
22:00 Atletico Colegiales Reserves - CA Villa San Carlos Rezerve  
22:00 Atlético Huracán Reserves - Sarmiento Reserves  
22:00 Gimnasia La Plata Reserves - Atletico Tucuman Rezerve  
22:00 Godoy Cruz Reserves - Talleres de Córdoba Rezerve  

Azerbaijan - Premier League

17:00 Gabala FK - Qarabağ  

Bahrain - Divizia 2

18:00 Aali Club - Al Ittihad (BHR)  
18:00 Malkiya - Bouri  
18:00 Qalali - Um Al Hassam Fc  

Belgia - Beker van Belgie

21:30 Union Saint-Gilloise - Club Brugge
1 pont

Bolivia - Liga Profesional Bolivia

2:00 Club Independiente Petrolero - Nacional Potosí
21:00 CD San Antonio Bulo-Bulo - The Strongest

Bosnia și Hertegovina - Cupa

17:00 Posušje - FK Sloga Doboj  
19:30 Borac Banja Luka - FK Sarajevo  

Brazilia - Cupa Braziliei

0:15 Athletic Club-MG - Volta Redonda-RJ  
1:00 Iguatu-CE - Juventude-RS  
2:30 Marcílio Dias-SC - Vasco da Gama-RJ  

Brazilia - Paulista A3

20:00 Esporte Clube São Bernardo-SP - São Caetano-SP  
20:00 União São João - Votuporanguense-SP  
23:00 RB Bragantino II-SP - Rio Preto-SP  

Cehia - Cupa

18:00 FC Zlín - Slovan Liberec
19:00 Slavia Praha - Sparta Praha

Cipru - Cupa

19:00 Nea Salamis Famagusta - Pafos FC  
19:00 Omonia Nicosia - AE Zakakiou  

Columbia - Liga Dimayor

3:15 Millonarios FC - Once Caldas Manizales
22:15 Fortaleza FC - Alianza Petrolera

Copa Libertadores

0:00 Palestino - Portuguesa FC  
2:30 RB Bragantino-SP - Rionegro Águilas Doradas
1 pont
 
2:30 Sporting Cristal - Always Ready
1 pont
 

Costa Rica - Primera Division Costa Rica

3:00 AD San Carlos - Santos de Guápiles  
23:00 Guanacasteca - CS Cartaginés  

Croația - Cupa

15:00 NK Rudeš - Rijeka  
19:00 Dinamo Zagreb - HNK Gorica  

Cupa Campionilor CONCACAF

1:00 Orlando City - Cavalry FC
1 pont
3:15 Philadelphia Union - Deportivo Saprissa
5:30 Houston Dynamo - St. Louis City SC

Elveția - Challenge Liga

19:30 Bellinzona - Vaduz  

Franța - Cupa Franței

22:00 FC Rouen 1899 - Valenciennes  

Germania - Oberliga Westfalen

20:30 Preußen Münster II - Sportfreunde Siegen  

Germania - Regionalliga Nord

19:30 1. FC Phönix Lübeck - FC Teutonia 05  
20:30 Lohne - SSV Jeddeloh  

Grecia - Super League

15:00 Volos NPS - OFI Creta
1 pont
 
17:00 Atromitos Atena - Lamia 1964  
17:00 Panetolikos Agrinio - Olympiakos Piraeus  
19:00 AEK Atena - PAS Giannina  
20:00 Panserraikos - PAOK Thessaloniki  
21:00 Panathinaikos - Aris Thessaloniki  

India - Super Liga

16:00 Mumbai City - FC Goa  

Indonezia - Liga 1

10:00 Persik Kediri - Barito Putera  

Italia - Serie A

19:00 Sassuolo - Napoli
2 ponturi
21:45 Inter - Atalanta
2 ponturi

Italia - Serie B

21:30 Pisa - Modena
1 pont
21:30 Spezia - FeralpiSalò
21:30 Venezia - Cittadella
1 pont

Liga Națiunilor UEFA (F)

20:00 Spania (F) - Franţa (F)  
21:45 Olanda (F) - Germania (F)  

Mexic - Liga MX

3:00 Querétaro FC - Atlético San Luis

Mexic - Liga de Expansion MX

3:05 Venados FC - Atlante  
5:05 Leones Negros UDG - Correcaminos UAT  

Polonia - Ekstraklasa

19:30 Stal Mielec - LKS Lodz

Polonia - I Liga

19:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Motor Lublin
1 pont
 

Polonia - Puchar Polski

18:30 Jagiellonia Białystok - Korona Kielce  
21:30 Wisła Kraków - Widzew Łódź  

Portugalia - LigaPro

22:15 Leixões - Nacional Madeira  

Qatar - Qatargas League

17:00 Al Khor - Al Bidda SC  
17:00 Al Mesaimeer - Al Shahaniya  
17:00 Al Waab SC - Al Kharitiyath  

România - Liga I

18:30 Universitatea Cluj - Farul Constanța  
21:00 Rapid Bucureşti - AFC UTA Arad  

Scoția - Premiership

21:45 Aberdeen - St Johnstone
21:45 Celtic - Dundee FC
1 pont
 
21:45 Hearts - Hibernian
21:45 Kilmarnock - Rangers FC
1 pont
22:00 Livingston - Motherwell

Slovacia - Cupa

15:30 SK Odeva Lipany - MFK Skalica  
18:30 DAC Dunajska Streda - Ružomberok  
18:30 Slovan Bratislava - Žilina  

Spania - Segunda Federación (F)

19:00 CF Elche (F) - CD Guiniguada Apolinario (W)  

Spania - Tercera RFEF 6

19:00 CD Roda - CF Gandia  

Turcia - Türkiye kupasi

16:00 Trabzonspor A.Ş. - İstanbul Başakşehir  
19:45 Beşiktaş A.Ş. - Konyaspor  

Turnee Internaționale (F) - CONCACAF Gold Cup

2:00 Columbia (F) - Puerto Rico (W)  
5:15 Brazilia (F) - Panama (F)  

Turnee Internaționale (F) - Turneul AFC de calificare la Olimpiadă

11:10 Australia (F) - Uzbekistan (W)  
11:34 Japonia (F) - Korea DPR (W)  

Turnee Internaționale de Tineret - Campionatul CONCACAF U20

0:00 Saint Martin U20 - Aruba U20
1 pont
 

Uganda - Premier League

18:00 Nec FC - KCCA  

Ungaria - Cupa

14:00 Mezőörs KSE - Vasas
1 pont
 
18:00 Kozármisleny - MTK Budapest FC
1 pont
 
18:00 Veszprém FC - Kecskeméti TE  
19:00 Tiszakécske FC - Kisvarda  
20:00 DVSC Debreceni - Ferencváros
2 ponturi
 

|Esports FIFA| - eSports Battle (2x4min)

0:06 Manchester City (ECF_LaikingDast) Esports - Barcelona (ECF_Kray) Esports  
0:06 Real Madrid (ECF_Boulevard) Esports - Bayern Munich (ECF_Inquisitor) Esports  
0:18 Barcelona (ECF_Kray) Esports - Paris Saint-Germain F.C. (ECF_Kodak) Esports  
0:18 Bayern Munich (ECF_Inquisitor) Esports - Manchester City (ECF_LaikingDast) Esports  
0:30 Bayern Munich (ECF_Inquisitor) Esports - Paris Saint-Germain F.C. (ECF_Kodak) Esports  
0:30 Real Madrid (ECF_Boulevard) Esports - Manchester City (ECF_LaikingDast) Esports  
2:16 Manchester United (ECF_Boulevard) Esports - Atlético Madrid (ECF_Inquisitor) Esports  
2:16 Napoli (ECF_LaikingDast) Esports - Arsenal (ECF_Kray) Esports  
2:28 Arsenal (ECF_Kray) Esports - Borussia Dortmund (ECF_Kodak) Esports  
2:28 Atlético Madrid (ECF_Inquisitor) Esports - Napoli (ECF_LaikingDast) Esports  
5:24 Argentina (ECF_Boulevard) Esports - England (ECF_Kray) Esports  
5:24 Portugal (ECF_LaikingDast) Esports - France (ECF_Kodak) Esports  
5:36 England (ECF_Kray) Esports - Portugal (ECF_LaikingDast) Esports  
5:36 Germany (ECF_Inquisitor) Esports - Argentina (ECF_Boulevard) Esports  
5:48 France (ECF_Kodak) Esports - England (ECF_Kray) Esports  
5:48 Portugal (ECF_LaikingDast) Esports - Germany (ECF_Inquisitor) Esports  
6:10 Manchester United (ECF_LaikingDast) Esports - Arsenal (ECF_Boulevard) Esports  
6:10 Tottenham Hotspur (ECF_Kodak) Esports - Manchester City (ECF_Inquisitor) Esports  
6:22 Arsenal (ECF_Boulevard) Esports - Tottenham Hotspur (ECF_Kodak) Esports  
6:22 Manchester City (ECF_Inquisitor) Esports - Liverpool (ECF_Kray) Esports  
6:34 Liverpool (ECF_Kray) Esports - Arsenal (ECF_Boulevard) Esports  
6:34 Tottenham Hotspur (ECF_Kodak) Esports - Manchester United (ECF_LaikingDast) Esports  
6:46 Arsenal (ECF_Boulevard) Esports - Manchester City (ECF_Inquisitor) Esports  
6:46 Manchester United (ECF_LaikingDast) Esports - Liverpool (ECF_Kray) Esports  
6:58 Liverpool (ECF_Kray) Esports - Tottenham Hotspur (ECF_Kodak) Esports  
6:58 Manchester City (ECF_Inquisitor) Esports - Manchester United (ECF_LaikingDast) Esports  

Pe această pagină găsești oferta actuală de pariuri și pontur fotbal pentru astăzi, prezentate în ordine cronologică, plasate de tipsteri în competițiile noastre. Lista include cotele pentru meciurile de fotbal și include, de asemenea, o indicare specială pentru transmisiile în direct disponibile pentru evenimente. Folosim ofertele a mai multor case de pariuri, astfel poți selecta cotele care ți se potrivesc cel mai bine. Făcând clic pe fila meciurilor, poți explora oferta completă de fotbal pentru o anumită zi, grupată pe campionat.

Folosind calendarul, poți naviga printre meciurile anterioare și cele viitoare de fotbal.

Dând clic pe un meci, poți afla mai multe informații despre evenimentul respectiv și poți alege dintr-o varietate de opțiuni de pariuri și pronosticuri fotbal.