Oferta Fotbal

20 iulie (sâmbătă)

Meci Cote
0:10 Atlético Rafaela - Nueva Chicago Argentina - Primera B Nacional 7 ponturi  
1:00 Avaí-SC - Ceará-CE Brazilia - Brasileirao Serie B 6 ponturi
1:00 Belgrano - Deportivo Riestra Argentina - Liga Profesional Argentina 3 ponturi
1:00 Defensor Sporting - CA River Plate (URU) Uruguay - Campeonato Uruguayo 1 pont  
1:00 Jaguares de Córdoba - Patriotas FC Columbia - Liga Dimayor 1 pont
1:30 Nacional Asunción (PAR) - Sportivo Trinidense Paraguay - Primera Paraguay 2 ponturi  
2:00 Huachipato - Cobreloa Chile - Primera Chile 1 pont
2:06 Costa Rica U20 - Cuba U20 Turnee Internaționale de Tineret - Campionatul CONCACAF U20 1 pont
2:10 Club Atlético Chaco For Ever - CA Temperley Argentina - Primera B Nacional 3 ponturi  
2:30 Charleston Battery - Miami FC SUA - USL Championship 2 ponturi  
3:00 Louisville City FC - Colorado Springs Switchbacks FC SUA - USL Championship 2 ponturi  
3:00 Rosario Central - Sarmiento Argentina - Liga Profesional Argentina 3 ponturi  
3:00 Royal Pari FC - Blooming Bolivia - Liga Profesional Bolivia 1 pont
3:30 Coritiba-PR - Mirassol-SP Brazilia - Brasileirao Serie B 1 pont  
4:00 Atlético San Luis - Club Tijuana Mexic - Liga MX 1 pont  
10:00 Bayside United - Maroochydore Swans Fc Australia - Queensland Premier League 2 1 pont  
12:00 Machida Zelvia - Yokohama F Marinos Japonia - J1-League 3 ponturi
13:00 Cerezo Osaka - Albirex Niigata Japonia - J1-League 2 ponturi
13:00 Kashiwa Reysol - Kawasaki Frontale Japonia - J1-League 1 pont
15:30 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Warta Poznań Polonia - I Liga 1 pont
21:00 Almirante Brown - Aldosivi Argentina - Primera B Nacional 1 pont  
21:00 San Lorenzo - Atlético Huracán Argentina - Liga Profesional Argentina 2 ponturi  
23:00 CRB-AL - Ituano-SP Brazilia - Brasileirao Serie B 1 pont  
23:00 Racing Club - Godoy Cruz Argentina - Liga Profesional Argentina 1 pont  
Meci Cote

Amicale Inter-cluburi

11:00 Budaörsi SC - FC Hatvan  
11:00 Érdi VSE - Komaromi VSE  
11:15 FK Pardubice B - Bohemians 1905 B  
11:30 Budafoki MTE-Újbuda - HNK Gorica
11:30 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Wisłoka Dębica  
11:30 UD Las Palmas - Como
12:00 FK Dukla Banská Bystrica - Tatran Liptovský Mikuláš  
12:00 Fremad Amager - Ringsted  
12:00 Garbarnia Kraków - Sandecja Nowy Sącz  
12:00 Girona - Montpellier  
12:00 Górnik Polkowice - MKP Carina Gubin  
12:00 Middelfart - VSK Århus  
12:00 Spvg Frechen 20 - Sportfreunde Siegen  
12:30 CA Felgueiras - Chaves  
12:30 Gyirmot FC - CS Unirea Ungheni 2018  
12:30 Sanjoanense - SC Salgueiros  
13:00 Ishøj IF - Frederiksberg Alliancen 2000  
14:00 Darmstadt 98 - 1. FC Saarbrücken  
14:00 FC Liefering - SV Sandhausen  
14:30 Anderlecht - VfL Wolfsburg
14:30 Darlington FC - Doncaster Rovers  
15:00 1. FC Magdeburg - VfL Bochum
15:00 AFC Wimbledon - Brentford  
15:00 AZ Alkmaar - Kortrijk
15:00 Bognor Regis Town - Portsmouth  
15:00 Eintracht Trier 05 - Fortuna Düsseldorf II  
15:00 FC Viktoria Köln 1904 - 1. FC Köln  
15:00 Fortuna Köln - BSG Chemie Leipzig  
15:00 FSV Frankfurt - 1. FC Köln II  
15:00 Hemel Hempstead Town - Barnet  
15:00 NAC Breda - Excelsior Rotterdam
15:00 SC Wiedenbrück 2000 - SV Lippstadt 08  
15:00 Solihull Moors - Oxford United  
15:00 SV Sparta Lichtenberg - VSG Altglienicke II  
15:00 Wuppertaler SV - TSV Steinbach  
15:30 Chemnitzer FC - Dynamo Dresden
15:30 FC Rijnvogels - Noordwijk  
15:30 Willem II - Lommel SK
16:00 Ballymena United - Bangor FC  
16:00 OH Leuven - Lens  
16:00 Olympiakos Piraeus - KV Mechelen
16:00 Rot-Weiß Oberhausen - FC Gießen  
16:00 SC Vahr-Blockdiek - FC Huchting  
16:00 Standard de Liège - Norwich City
16:00 Werder Bremen - Lecce
16:30 Barry Town - Newport County  
17:00 Accrington Stanley - Barnsley  
17:00 Alfreton Town - Ilkeston Town  
17:00 Alvechurch FC - Halifax Town  
17:00 Ballyclare Comrades - Linfield  
17:00 Bath City - Port Vale  
17:00 Billericay Town - Boreham Wood  
17:00 Bootle FC - Southport  
17:00 Boston United - Kettering Town  
17:00 Carshalton Athletic - Bracknell Town  
17:00 Chesterfield - Sheffield United  
17:00 FC Spartak Trnava - Aston Villa  
17:00 FC United of Manchester - Salford City FC  
17:00 FCV Dender EH - RAAL La Louvière  
17:00 Frem - Holstein Kiel II  
17:00 Gillingham - Watford  
17:00 H&W Welders - Portadown  
17:00 Hartberg - Rukh Vynnyky  
17:00 Hungerford Town - Chippenham Town  
17:00 Lewes - Worthing  
17:00 Lisburn Distillery - Carrick Rangers  
17:00 Needham Market - Maldon & Tiptree  
17:00 Oldham Athletic - Lincoln City  
17:00 Quorn - Brackley Town  
17:00 Red Bull Salzburg - Sheffield Wednesday  
17:00 Shrewsbury Town - Birmingham  
17:00 Spalding United - Rotherham United  
17:00 Tamworth - Walsall  
17:00 Warrington Town FC - Altrincham  
17:00 Whitehawk - Ashford Town  
17:00 Wingate & Finchley - Aldershot  
17:00 Workington - Morecambe  
17:00 York City - Grimsby Town  
17:30 Monza - Palermo  
18:00 Austria Klagenfurt - Çaykur Rizespor
18:00 BFC Dynamo - Sampdoria  
18:00 Cambuur Leeuwarden - SV Meppen  
18:00 Lorient - Brest  
18:00 Rangers FC - Manchester United  
18:00 SV Rot-Weiss Walldorf - Wormatia Worms  
18:00 VfB Hilden - SV Schermbeck  
18:30 Rapid Viena - AC Milan
18:30 Rennes - Stade Lavallois  
19:00 Alavés - Real Sociedad  
19:00 Cremonese - Giana Erminio  
19:00 Diósgyőri VTK - Zemplín Michalovce  
19:00 MFK Skalica - Zlaté Moravce
19:00 União de Lamas - Lusitania Lourosa  
19:30 KRC Genk - Lille  
19:30 Royal Antwerp FC - Parma  
20:00 Burgos - Athletic Bilbao  
20:00 Club Marino de Luanco - Sporting de Gijón  
20:00 Elche - Al Ittihad (KSA)  
20:00 Lancy FC - Grand-Saconnex  
20:00 Levante - Qatar SC
20:30 SD Tarazona - Huesca  
20:30 Trofense - AVS Futebol Sad  
21:00 CD Don Alvaro - Merida AD  
21:00 Vizela - Celta Vigo  
21:30 Vitoria Guimaraes - Rayo Vallecano  
22:30 CD Marino - Tenerife  

Argentina - Liga Profesional Argentina

1:00 Belgrano - Deportivo Riestra
3 ponturi
3:00 Rosario Central - Sarmiento
3 ponturi
 
21:00 San Lorenzo - Atlético Huracán
2 ponturi
 
23:00 Racing Club - Godoy Cruz
1 pont
 

Argentina - Primera B Nacional

0:10 Atlético Rafaela - Nueva Chicago
7 ponturi
 
2:10 Club Atlético Chaco For Ever - CA Temperley
3 ponturi
 
21:00 Almagro - Estudiantes de Buenos Aires  
21:00 Almirante Brown - Aldosivi
1 pont
 
21:00 CA San Miguel - Arsenal de Sarandi  
21:00 Club Atlético Alvarado - Tristán Suárez  
21:00 Club Atletico Defensores Unidos - Gimnasia Y Tiro  
21:00 Club Atletico Guemes - All Boys  
21:00 Defensores de Belgrano - Brown de Adrogué  

Australia - Ligi pentru rezerve

6:15 Campbelltown City Reserves - White City Reserves  

Australia - NPL ACT

8:00 O'Connor Knights SC - Cooma Tigers
10:45 Monaro Panthers FC - Canberra Olympic

Australia - NPL NSW

9:30 Sutherland Sharks - Sydney FC U21
11:30 St. George City FA - Western Sydney Wanderers
12:00 Hills Brumbies - NWS Spirit FC

Australia - NPL Queensland

10:00 Brisbane Roar Youth - Rochedale Rovers
10:00 Gold Coast United - Olympic FC Brisbane
11:00 Brisbane City FC - Gold Coast Knights
12:15 Moreton City Excelsior FC - WDSC Wolves FC Brisbane

Australia - NPL South Australia

8:00 Croydon Kings - South Adelaide
8:30 Campbelltown City - FK Beograd
8:30 Modbury Jets - Adelaide Comets
8:30 Para Hills - Adelaide Raiders
10:30 MetroStars - Adelaide Olympic

Australia - NPL Victoria

8:00 Avondale FC - Dandenong Thunder
8:00 Moreland City - Heidelberg United
10:00 Port Melbourne Sharks - Green Gully Cavaliers
12:00 Hume City - Manningham United Blues

Australia - NPL Western Australia

10:00 Fremantle City FC - Perth Redstar FC
10:00 Inglewood United - Balcatta
10:00 Olympic Kingsway SC - Western Knights SC
10:00 Perth Glory FC Academy - Bayswater City
10:00 Perth SC - Armadale SC
10:00 Stirling Lions SC - Floreat Athena SC

Australia - Queensland Premier League

10:30 Logan Lightning - Brisbane Strikers  
12:15 Broadbeach United - Eastern Suburbs  

Australia - Queensland Premier League 2

9:00 Pine Hills Pythons - Ipswich Knights  
10:00 Bayside United - Maroochydore Swans Fc
1 pont
 
10:00 Samford Rangers - Holland Park Hawks  

Australia - South Australia State League 1

8:30 Adelaide Blue Eagles - Salisbury United  
8:30 Sturt Lions - West Torrens Birkalla  

Australia - Victoria NPL U23

5:00 Avondale FC U23 - Dandenong Thunder FC U23  

Belgia - Super Cupa

21:00 Club Brugge - Union Saint-Gilloise  

Bolivia - Liga Profesional Bolivia

3:00 Royal Pari FC - Blooming
1 pont

Brazilia - Brasileirao Serie A

22:00 Flamengo-RJ - Criciúma-SC  

Brazilia - Brasileirao Serie B

1:00 Avaí-SC - Ceará-CE
6 ponturi
3:30 Coritiba-PR - Mirassol-SP
1 pont
 
23:00 América-MG - Amazonas-AM  
23:00 CRB-AL - Ituano-SP
1 pont
 

Brazilia - Campeonato Brasileiro (F)

3:00 EC Bahia Salvador (F) - Sport Recife-PE (F)  

Bulgaria - PFL 1

19:00 Lokomotiv Plovdiv - FC Arda Kardzhali
21:15 Lokomotiv Sofia - Levski Sofia

Cehia - Liga 1

15:30 FK Baumit Jablonec - Mladá Boleslav  
18:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava  
18:00 České Budějovice - Sigma Olomouc  
21:00 Dukla Praga - Viktoria Plzeň  

Cehia - National Football League

11:15 MFK Chrudim - Sigma Olomouc B  
11:15 MFK Vyškov - 1. Sk Prostejov  
17:30 SK Líšeň - FC Zlín  
18:00 Sezimovo Usti - Slavia Praha B  

Chile - Primera B

2:00 Deportes Limache - Deportes Temuco  
19:30 Magallanes - La Serena